Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy spłacą dług za 18 lat. Spór o obiekty sportowe dla SP nr 3

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2018 r. o 20:19 Powrót do artykułu
"W odpowiedzi Paweł Maj zapewnił, że pieniądze na boiska i halę dla SP nr 3 znajdzie." - to chyba innowacyjne obniżki przez niepodwyższanie podatków i opłat się skończą strach się bać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No brawo brawo to z powodu tych trafionych inwestycji pewnie do końca życia będziemy to zadłużenie spłacać, bo Pan Prezydent z kibicami raczej nas w tym nie wręczy - no chyba że i na spłatę długów jest w stanie pozyskać zewnętrzne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal i oszustwo tylko radni maja głosowali przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Grobel! Cieszy mnie, że zaczyna Pan być konstruktywną opozycją w stosunku do Pana Maja. Czas kampanii i wyborów już za nami, a nastał czas na dobrą robotę. Pomimo, że głosowałem na Pawła Maja, doceniam Pana pracę dla Puław przez ponad 3 dekady, jakkolwiek miałem wiele zastrzeżeń, tak jak większość Puławiaków, ale zostawmy to już w tyle. Jednak mam głęboką nadzieję na ojcowskie podejście i pomoc nowemu Prezydentowi Puław, bo niemal połowę życia poświęcił Pan temu miastu i z pewnością zależy Panu na jego dalszym rozwoju. Nie widzę przeciwskazań do tego abyście Panowie razem siadali przy jednym biurku czy w samochodzie w drodze do ministerstwa po kasę dla Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę ta hala będzie kosztować 8 mln rocznie x 18 lat = 144 mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Grobel na wiosnę wiceprezydentem ze wszelkimi plenipotencjami zostanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Januszu, widać konsekwencję w Pana słowach i niestety jej brak u nowego Prezydenta. Pamiętam doskonale wypominanie Pana Pawła Maja dotyczące braku boiska - a tu proszę, wszyscy Radni Pana Maja jednak przeciw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel to wsza i gnida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel to wsza i gnida
 Widać ze ton twojej wypowiedzi chyba zostal zasponsorowany dorwalej lecz chyba tonocej wladzy.  Tekst poziomu kampani wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Grobel nie wpisał do budżetu i tego całego WPF ? Przecież to prezydent Maj po nim przejął? Cynizm hopokryzja obłuda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce wiedzieć kiedy przez 24 lata Grobel kiedykolwiek staral się o sp3? Kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce wiedzieć kiedy przez 24 lata Grobel kiedykolwiek staral się o sp3? Kiedy?[/quote]   [quote]Dlaczego Grobel nie wpisał do budżetu i tego całego WPF ? Przecież to prezydent Maj po nim przejął?  Cynizm hopokryzja obłuda .
 Czysta złośliwość i populizm. Wyrachowanie także.1. Przez lata, także te gdzie zadłużenie było minimalne -20mln a nie 110 jak teraz, nic nie robiono. Na  inwestycje szło po 2 mln rocznie.2. Powie ze to Maj zadłużył miasto. 3. Zrobiobe zostanie wszystko by teraz maksymalnie zadłużyć miasto- żeby przez 3 ostatnie lata prezydentury Maj mógł tylko spłacać długi i  odsetki. Przedstawi się go wtedy jako nieudacznika który zadłużył miasto i nic nie zrobil( kto po 3 latach będzie pamiętał wykonane inwestycje? A potrzeby będą przecież i nowe). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie nie powinno dotyczyć boiska przy SP3 ale czy ta szkoła będzie w nowym systemie szkół, który muszą radni zatwierdzić już niebawem. Póki co mydlenie oczu mieszkańcom, rodzicom, nauczycielom i dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Paweł Maj jako Radny GŁOSOWAŁ ZA bardzo kosztownymi inwestycjami i ZADŁUŻANIEM miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Paweł Maj jako Radny GŁOSOWAŁ ZA bardzo kosztownymi inwestycjami i ZADŁUŻANIEM miasta?
 Pytanie brzmi czy Radny Janusz Grobel  jako Prezydent WPISAL DO BUDZETU Na tok 2019 lub kiedykolwiek  wcześniej lub do WPF BUDOWE HALI I BOISKA przy SP3? Czekam na odpowiedź 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszt hali i bioska to ok 20 mln. Dług miasta na 2019 rok to ok 110 mln. Zadlużmy miasto na 130 mln. Po nas tylko potop. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Paweł Maj jako Radny GŁOSOWAŁ ZA bardzo kosztownymi inwestycjami i ZADŁUŻANIEM miasta?
Pytanie brzmi czy Radny Janusz Grobel  jako Prezydent WPISAL DO BUDZETU Na tok 2019 lub kiedykolwiek  wcześniej lub do WPF BUDOWE HALI I BOISKA przy SP3? Czekam na odpowiedź
artykuł jest tak o sp3 jak i o zadłużeniu na następnych 18 lat - ponawiam pytanie:  Czy Pan Paweł Maj jako Radny GŁOSOWAŁ ZA bardzo kosztownymi inwestycjami i ZADŁUŻANIEM miasta? Czekam na odpowiedź 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My chcemy hali i boiska przy szkole. Tu i teraz. Natychmiast! Miasto może się zadlużyć i na 300 mln i pójść z torbami. Nas to nie obchodzi. Chcemy sp3 i już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My chcemy hali i boiska przy szkole. Tu i teraz. Natychmiast!     Miasto może się zadlużyć i na 300 mln i pójść z torbami. Nas to nie obchodzi. Chcemy sp3 i już!
 Ja chcę  stacji kosmicznej zamiast Azotów. Koszt z 4 miliardy złotych. Tu i teraz. Natychmiast. Niech zlikwidują i zlicytuja Puławy. Mnie to nie obchodzi. Chcę kosmosu i już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakiej wysokości nakłady na remont Marynek wpisano do WPF i z jakich źródeł? Czy pan Paweł Maj za zakupem Marynek glosował zgodnie z Panem Groblem, podobnie jak za budową nowej hali za 100 baniek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...